KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13581391
nr 1358 1391
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Blandteknik, Flicka. Signerad, daterad -63. Motivet: 63x49 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:40:32
1/11 17:03:49
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen